Какао ЦеремоніЇ
ЩО ТАКЕ Какао ЦЕРЕМОНІЯ?
Церемонія Какао – це особливий сакральний процес розкриття серця та наповнення його любов'ю. Набуття внутрішньої сили, енергії і водночас спокою. Підвищення усвідомленості та перебування зараз.

Церемонії Какао можуть бути дуже різними і відбуватися у різних форматах.
Сакральна Церемонія Какао
Какао церемонія може проходити у невеликій групі
5 -20 людин, у просторі вільному від критики та напруги. Усі збираються в коло, діляться своїм наміром на процес, передають та приймають любов через какао.
На церемонії какао ми здобуваємо спокій, наповнюємося радістю, відчуваємо безмірну подяку за все, що з нами відбувається в житті.
Після такої церемонії ми відчуваємо щастя прямо тут і зараз, і радісна посмішка ще довго залишається на обличчі. Завітати на какао церемонію!
Какао ритуал, як підготовка до подальших активностей
Церемонії Какао можуть бути масштабним дійством на 100-300 осіб! Наприклад, це найкраща практика, яка допомагає повернути увагу зараз і наповнитися любов'ю перед будь-якими іншими активностями. Какао дуже добре поєднується з танцювальними заходами, такими як Ecstatic dance.
Церемонія Какао у Києві
Какао Ритуал у Карпатах
Щоденний какао ритуал
Приймання церемоніального какао зовсім не зобов'язує до наявності великої кількості людей навколо, як могло здатися.
Какао Ритуал може бути і прекрасною самостійною практикою, часом для того, щоб почути свій внутрішній голос і поєднатися з собою істинним.
Какао ритуал може займати всього 10 хвилин, але дуже здорово допоможе вам зарядитися енергією, любов'ю та усвідомленістю на весь день.